Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Ostatni odcinek Skazanego na śmierć.

Ostatni odcinek Skazanego na śmierć.

Michael przystaje na warunki Mahone'a. Dzwoni do Sary i zostawia jej wiadomość, nie będąc pewny czy ta zdoła ją odsłuchać.Mahone dzwoni do Kima i mówi mu, zeby przyjeżdżał do Panamy po braci.Zeznania Kellermana w procesie Sary doprowadzają do całkowitego oczyszczenia z zarzutów zarówno jej, jak i Lincolna. Sam Kellerman zostaje jednak oskarżony o udział w spisku, który właśnie zdemaskował.Sucre ucieka ze szpitala i znajduje Bellicka, który właśnie jest transportowany do więzienia. Błaga go, by zdradził mu gdzie jest Maricruz. Ten odmawia. Wyczerpany Sucre pada na ziemię.
Michael przybywa do magazynu, gdzie Mahone trzyma Lincolna. Zjawia się również Kim i jego obstawa. Wywiązuje się ogólna strzelanina, bracia uciekają, podobnie jak Mahone.
Kellerman jest transportowany do aresztu. Kierowca furgonetki zjeżdża z drogi. Tylne drzwi otwierają zamaskowani mężczyźni. Kellerman, jakby ich oczekiwał. Padają strzały, lecz nie wiadomo czy zginął Paul czy strażnicy.
Mahone, na pokładzie Christiny Rose, zostaje zatrzymany w Kanale Panamskim. Celnicy znajdują na pokładzie jachtu dużą ilość kokainy, podrzuconej tam wcześniej przez Michaela.Ku zaskoczeniu braci Sara zjawia się w Panamie. Mówi im o zeznaniach Kellermana i uniewinnieniu jej i Lincolna. Cała trójka już ma odpływać w stronę zachodzącego słońca, kiedy zjawia się Kim. Mówi, że jest mu potrzebny tylko jeden z braci, po czym mierzy do Lincolna. Jednak Sara, która zeszła na chwilę pod pokład łapie pistolet i strzela mu prosto w pierś. Natychmiast zjawia się panamska policja. Lincolnowi udaje się zbiec, a Michael i Sara po krótkim pościgu zostają osaczeni. Michael mówi Sarze, że czas, by się jej odwdzięczył za wszystko co dla niego zrobiła, po czym poddaje się krzycząc, że to on zabił Kima.
T-Bag, dowiedziawszy się o schwytaniu Michaela, mówi agentom, że spełnił swoją rolę przynęty, teraz czas by go wypuścili. Ci jednak odchodzą, zostawiając go w panamskim areszcie.
W ostatniej scenie drugiego sezonu Michael Scofield i Alex Mahone zostają przywiezieni do panamskiego więzienia Sona. Michael idąc powoli korytarzem zauważa leżącego na ziemi półnagiego i ledwie żywego Bellicka. Dochodzi do drzwi wyjściowych, skąd dochodzą okrzyki i pada oślepiające światło...

Ale ciacho....

Głosuj (0)

mr.miller 19/11/2007 17:03:47 [Powrót] KomentujMasz fajny blogasek, tylko szkoda że tak rzadko dajesz notki...
Nikola 20/11/2007 18:53:11
| brak www IP: 89.174.14.30


| Lay&html by Nadine dla www.mr.miller. |


Było was
619410

Księga Gosci
Napisz
Spójrz

Avatar

Dodaj do Ulubionych

Było,minęło
2007
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień

Linki

Best friends
Kluby
{kluby}

More ?