Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
odcinek 8(30) Prison Break2

odcinek 8(30) Prison Break2

Sucre grozi pistoletem innym więźniom i ucieka z łupem. Michael zostawia związanej właścicielce mieszkania nóż, by mogła się uwolnić.
Michael spotyka się z Sucre w umówionym miejscu. Okazuje się, że Sucre uciekł tylko dlatego, że nie chciał dzielić się pieniędzmi z pozostałymi. Niestety okazuje się, że plecak, w którym Fernando miał mieć pieniądze został podmieniony przez T-Baga, który wziął cały łup.
Okazuje się, że wypuszczenie na wolność LJ'a było jedynie podstępem Firmy, która chciała w ten sposób zwabić Lincolna. LJ zostaje pobity przez chłopaka, ktorego wynajął Lincoln, aby móc dostać się do syna.
Bellick i Geary dowiadują się z telewizji o rozpoznaniu uciekinierów w domu, w którym szukali pieniędzy i postanawiają kontynuować ich poszukiwania.
Podczas przeprawy przez rzekę, Sucre wpada do wody i zostaje przygnieciony przez pień drzewa. Michael bezskutecznie próbuje go oswobodzić. Tymczasem w ich stronę kieruje się pościg. Pościg zbliża się do rzeki, w której znajdują się Michael i Sucre. Sucre prosi Michaela, aby go zostawił. Scofield liczy, że woda, która zaczęła właśnie być spuszczana z tamy, podniesie poziom rzeki, poruszy pień i umożliwi ucieczkę Sucre.
Bellick i Geary przesłuchują właścicielkę mieszkania, w którym ukryte były pieniądze. Dochodzą do wniosku, że z łupem uciekł T-Bag.
Michael znajduje motocykl, przywiązuje do pnia a następnie rozpędza go, dzięki czemu uwalnia Fernanda z pułapki, tuż przed przybyciem pościgu. Michael kupuje samochód, Sucre dowiaduje się, że Maricruz odmówiła wyjść za Hektora już podczas ceremonii.
Sara zastaje w swoim mieszkaniu intruza. Potwierdza on, że jej ojciec został zabity. Udaje jej się uciec i zadzwonić po pomoc, jednak najwyraźniej rozmowa została podsłuchana. Pod budkę podjeżdzają agenci, chcąc zlikwidować Sarę. Zamiast niej ginie jednak przypadkowa dziewczyna. Sara zabiera jej dokumenty i ucieka. Z pomocą klawiatury telefonu odszyfrowuje wiadomość od Michaela - "RENDEZVOUS SUNDOWN HOT" - "SPOTKANIE W SUNDOWN HOT...". Jednak ostatnia część wiadomości została przejęta przez agenta Kellermana w jej mieszkaniu.















































Głosuj (0)

mr.miller 30/09/2007 10:35:52 [Powrót] Komentuj












| Lay&html by Nadine dla www.mr.miller. |


Było was
619410

Księga Gosci
Napisz
Spójrz

Avatar

Dodaj do Ulubionych

Było,minęło
2007
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień

Linki

Best friends








Kluby
{kluby}

More ?