Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
odcinek 7(29) Prison Break2

odcinek 7(29) Prison Break2

Do domu, w którym uciekinierzy poszukują pieniędzy Westmorelanda wchodzi policjantka. Okazuje się, że jest córką właścicielki domu. Zauważa, że coś jest nie tak. Odnajduje matkę oraz pilnujących ją T-Baga i Scofielda. Próbuje ją uwolnić, ale zostaje obezwładniona przez Sucre i Lincolna. Od tej chwili zbiedzy mają dwóch zakładników.
Dr. Tancredi idzie do biura swojego ojca, jednak nie zastaje go tam. Jeden z pracowników gubernatora mówi Sarze, że pan Tancredi właśnie stracił szansę nominacji na wiceprezydenta.
Agent Mahone przesłuchuje Tweenera i próbuje z niego wyciągnąć gdzie są pozostali. Początkowo Tweener nie godzi się na współpracę, jednak w końcu ustępuje.
LJ spotyka się z prokuratorem. Dowiaduje się, że został oczyszczony z wszystkich zarzutów i od tej chwili jest wolny.
Sara jedzie do domu ojca, lecz gdy wchodzi do środka widzi powieszonego tatę. Mimo, że wszystko wskazuje na samobójstwo, Sara jest pewna, że to sprawka Firmy.
Lincoln podczas kopania dziury widzi w telewizji, że jego syn został zwolniony z więzienia. Bardzo chce się z nim spotkać, więc odłącza się od grupy, bierze sportowy samochód i wyrusza w drogę.
Patoshik okrada sklep spożywczy. Udaje się mu uciec, ponieważ właściciel sklepu jest niepełnosprawny. Udaje się na plaże i postanawia zbudować tratwę, na której chce popłynąć do Holandii.
Ekipa dzięki radiu policyjnemu dowiaduje się o zatrzymaniu ich kolegi. Udaje im się odkopać pieniądze.
Tweener zabiera Mahone'a w miejsce gdzie ma przebywać reszta. Okazuje się, że jednak okłamał go i pojechał do Debry. Dziękuje jej za wszystko co dla niego zrobiła oraz wyjawia całą prawdę o tym kim jest. Mahone wywozi go poza miasta i tam zabija oddając w jego kierunku kilka strzałów.
Tymczasem Sucre zabiera wszystkie pieniądze...


Głosuj (0)

mr.miller 30/09/2007 10:22:57 [Powrót] Komentuj
| Lay&html by Nadine dla www.mr.miller. |


Było was
619410

Księga Gosci
Napisz
Spójrz

Avatar

Dodaj do Ulubionych

Było,minęło
2007
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień

Linki

Best friends
Kluby
{kluby}

More ?