Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
odcinek 4 Prison Break2

odcinek 4 Prison Break2

Przypominam, że odcinki 2 serii możecie oglądać w każdą niedzielę o godzinie 20:00 na Polsacie.
    Odcinek 4 serii 2 FIRST DOWN
Geary i Bellick, śledząc Nikę, ponieważ wiedzą, że ta doporowadzi ich do dwójki braci. Udało się im ich odszukać i skutecznie zatrzymać. Chcą wykorzystać ich do znalezienia pieniedzy Westmorelanda. W tym czasie FBI odnalazło na dnie rzeki twardy dysk z komputera Scofielda. Mahone żąda ostatecznego potwierdzenia śmierci Burrowsa i Michaela.
Tweener jedzie z Debra do Utah. Kellerman chce zwrócić na siebie uwagę dr Tancredi w trakcie spotkań dla uzależnionych. Abruzzi spotyka się z rodziną, jednak dalej kieruje nim żądza zemsty i postanawia odnaleźć Fibonacciego. Jedzie po niewłaściwy adres, zostaje złapany przez agenta Mahone i zatrzelony.
Nica udaje przed Bellickiem, że pragnie zniszczyć życie Scofielda. Brad postanawia oddać jej niewielka część łupu w zamian za informacje dotyczące miejsca ukrycia pieniędzy.
Debra rozpoznaje z Davidzie uciekiniera z Fox River i dzwoni na policję. Prosi też Tweenera by zatrzymali się z najbliższym motelu, gdzie między nią a Davidem zawiązuje się uczucie.
T-Bag podaje się za weterana wojennego i dzięki temu udaje mu się złapać okazję. Jednak wkrótce wpada w tarapaty, chcąc zblizyć się do córki kierowcy. Dziewczyna skarży się ojcu, którego Bagwell dotkliwie poobija i odjeżdża jego autem.
Nice nie udaje sie oszukać Bellicka, który w ostatniej chwili łapie ja za rękę, gdy ta chce zabrać mu pistolet. Dziewczyna wyciąga mu jednak z kieszeni brzytwę, bracia związują byłych pracowników więziennictwa i uciekają.
Sarah wdaje się w rozmowę z Kellermanem, gdy nagle dzwoni do niej Scofield i zapewnia ja o trwałości swoich uczuć. Mahone dostaje wiadomość, że wypadek Burrowsa i Scofielda został upozorowany.

Głosuj (0)

mr.miller 21/09/2007 14:55:20 [Powrót] KomentujWpadnij do mnie, spox blogas :))
Diamentowa 22/09/2007 14:15:17
| brak www IP: 213.199.204.66

Dzienki że mi powiedziałaś naprawiłam to :)
Karolina 21/09/2007 19:02:13
| brak www IP: 83.21.125.13


| Lay&html by Nadine dla www.mr.miller. |


Było was
619410

Księga Gosci
Napisz
Spójrz

Avatar

Dodaj do Ulubionych

Było,minęło
2007
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień

Linki

Best friends
Kluby
{kluby}

More ?